Garanti ve İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri hiçbir sebep belirtmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz kargoyla iade edebilirsiniz.


İade işlemini yapmadan önce 0553 114 88 59 nolu numaramızdan bize ulaşarak bilgi vermeniz gerekmektedir.


İade kargolar için tarafınıza anlaşmalı olduğumuz kargo ve anlaşma kodu iletilecektir.


İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, size geldiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyeceği, sağlam ve korunaklı bir şekilde paketleyerek kargoya teslim etmelisiniz. Depomuza ulaşan iade ürünlerde, ürünün hasarlı olması iade işleminin yapılmasına engel olabilir.


Orijinal ambalajı bozulmuş/açılmış; denenmiş kıyafet, tasma, patik ya da kullanılmış makas, fırça/tarak gibi hijyenik nedenlerden dolayı tekrar satılabilir özelliği kaybedilmiş ürünler (ürünün kendisinde bir ayıp/kusur olmadığı sürece) iade edilemez. Kullanılmamış, hasar görmemiş, ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir özelliği kaybedilmemiş ürünler iade edilebilir.


Siparişlerin hazırlanması sırasında maksimum özen göstermemize rağmen eğer SKT tarihi sitede belirtildiğinden farklı veya geçmiş, çalışmayan/bozuk, lekeli/defolu, sipariş edilenden farklı/yanlış vb. bir ürün size teslim edilirse ürün ambalajını açmış olsanız da iade edebilirsiniz.


Petaksesuar.com'a ulaşan ve kontrol edildikten sonra iadesi onaylanan siparişlerin ücret iadeleri 1-10 işgünü içerisinde yapılır.